Ubezpieczenie OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej)

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom.

Ubezpieczenie AC (ubezpieczenie Autocasco)

Ubezpieczenie, które zapewni Ci zwrot kosztów w sytuacji uszkodzenia, zniszczenia albo kradzieży samochodu i jego wyposażenia. Zaletami ubezpieczenia Autocasco są także szeroki zakres ochrony oraz możliwość wyboru indywidualnego zakresu ochrony.

Ubezpieczenie szyb samochodowych

Ubezpieczenie to zapewni pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim samochodzie uszkodzonych od uderzenia kamienia lub na skutek wandalizmu. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu szyb możesz nie stracić zniżek.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i pasażerów Twojego samochodu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możesz samodzielnie określić wysokość ubezpieczenia.


Ubezpieczenie Assistance

To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia komunikacyjnego AC
lub OC. Dzięki ubezpieczeniu Assistance otrzymasz szybką i fachową pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze: awaria, kolizja, brak paliwa, przebicie opony. 


Zielona Karta

Zielona Karta to ubezpieczenie, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom podczas podróży samochodem poza granicami kraju. Posiadanie Zielonej Karty jest konieczne w krajach Systemu Zielonej Karty, na obszarze których nie obowiązuje krajowe OC.


Koniecznie zapytaj o ubezpieczenie na życie!