Ubezpieczenie OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej)

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom.

Ubezpieczenie AC (ubezpieczenie Autocasco)

Ubezpieczenie, które zapewni Ci zwrot kosztów w sytuacji uszkodzenia, zniszczenia albo kradzieży samochodu i jego wyposażenia. Zaletami ubezpieczenia Autocasco są także szeroki zakres ochrony oraz możliwość wyboru indywidualnego zakresu ochrony.

Ubezpieczenie szyb samochodowych

Ubezpieczenie to zapewni pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim samochodzie uszkodzonych od uderzenia kamienia lub na skutek wandalizmu. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu szyb możesz nie stracić zniżek.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i pasażerów Twojego samochodu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możesz samodzielnie określić wysokość ubezpieczenia.


Ubezpieczenie Assistance

To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia komunikacyjnego AC
lub OC. Dzięki ubezpieczeniu Assistance otrzymasz szybką i fachową pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze: awaria, kolizja, brak paliwa, przebicie opony. 

Ubezpieczenie ochrony prawnej

Ubezpieczenie ochrony prawnej pokrywa koszty pomocy prawnej poniesione w celu ochrony Twoich interesów. Gwarantuje zwrot kosztów poniesionych na prawników, rzeczoznawców i opłaty administracyjne.

Zielona Karta

Zielona Karta to ubezpieczenie, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom podczas podróży samochodem poza granicami kraju. Posiadanie Zielonej Karty jest konieczne w krajach Systemu Zielonej Karty, na obszarze których nie obowiązuje krajowe OC.


Koniecznie zapytaj o ubezpieczenie na życie!