Ubezpieczenie samochodu Piaseczno

Ubezpieczenie samochodu Piaseczno

Interesuje Cię ubezpieczenie samochodu w Piasecznie, okolicy, Warszawie?

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia samochodu w rozsądnej cenie.

Ubezpieczymy Twój samochód od kradzieży, awarii, wandalizmu i innych wypadków losowych. Szanując Twój cenny czas, to my przyjedziemy do Ciebie z gotowymi propozycjami i polisą.

Spotkajmy się! Zadzwoń 505 444 094 lub wyślij e-mail


Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

  • wygoda: dojeżdżamy do Klienta
  • współpracujemy z wieloma Ubezpieczycielami
  • doradzamy i opiekujemy się Klientem
  • przypominamy o upływającym terminie ubezpieczenia

Bogata oferta ubezpieczeń samochodowych

Oferujemy ubezpieczenia samochodu takich firm, jak: Ergo Hestia, Compensa, Inter Risk, Proama, Warta, PZU, Polisa-Życie.

Dysponujemy zatem naprawdę szeroką ofertą ubezpieczeń samochodowych w Piasecznie, jak i okolicy czy Warszawie.Szeroki zakres ubezpieczeń samochodowych

Oferujemy ubezpieczenia samochodowe w szerokim zakresie i rozmaitych wariantach:

Ubezpieczenie OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej)

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom.

Ubezpieczenie AC (ubezpieczenie Autocasco)

Ubezpieczenie, które zapewni Ci zwrot kosztów w sytuacji uszkodzenia, zniszczenia albo kradzieży samochodu i jego wyposażenia. Zaletami ubezpieczenia Autocasco są także szeroki zakres ochrony oraz możliwość wyboru indywidualnego zakresu ochrony.

Ubezpieczenie szyb samochodowych

Ubezpieczenie to zapewni pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim samochodzie uszkodzonych od uderzenia kamienia lub na skutek wandalizmu. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu szyb nie stracisz zniżek za bezszkodowość.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i pasażerów Twojego samochodu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możesz samodzielnie określić wysokość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance

To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia komunikacyjnego AC
lub OC. Dzięki ubezpieczeniu Assistance otrzymasz szybką i fachową pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze, np. holowanie do najbliższego warsztatu.

Ubezpieczenie ochrony prawnej

Ubezpieczenie ochrony prawnej pokrywa koszty pomocy prawnej poniesione w celu ochrony Twoich interesów. Gwarantuje zwrot kosztów poniesionych na prawników, rzeczoznawców i opłaty administracyjne.

Zielona Karta

Zielona Karta to ubezpieczenie, które uchroni Cię od odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym osobom podczas podróży samochodem poza granicami kraju. Posiadanie Zielonej Karty jest konieczne w krajach Systemu Zielonej Karty, na obszarze których nie obowiązuje krajowe OC.Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę ubezpieczenia samochodu w Piasecznie, okolicy czy Warszawie skontaktuj się z nami.

Spotkajmy się! Zadzwoń 505 444 094 lub wyślij e-mail